28.03.2024 19:07

Жарияланды: 20.05.2022

Халықаралық музейлер күнін мерекелеуге арналған кешкі бағдарлама 18 мамырда тарих және мәдениет мекемесінің кіреберісінде қонақтарды ресми қарсы алудан басталды. Музей қызметкерлері жиналғандарға құттықтау сөз сөйлеп, кейін жергілікті мәдениет үйінің әртістері музыкалық құттықтауларын жеткізді.

Ресми бөлімнен кейін қонақтар музейді аралап, онда әркім өзіне ұнайтын кәсіпті таңдай алды: біреу ойын-сауық интерактивіне қатысты, біреу әуе пластилинінен модельдеу бойынша мастер-класқа қатысуды жөн көрді, ал біреу асық атудағы құрдастарымен араласуды жөн көрді. Соңғы квест барысында қатысушылар “Музейдегі түн” фильміндегідей, түні бойы құлыптаулы қалмас үшін мұражайдың кілтін табуы керек болды.

Іс-шара жағымды толқынмен өтті, келушілердің негізгі бөлігін бағдарламаның барлық кезеңдеріне қуана қатысқан және музейден керемет көңіл-күймен кеткен жас және орта жастағы оқушылар болды.