08.09.2024 06:32

Жарияланды: 18.05.2024

17 мамыр Халықаралық музей күнін мерекелеуге арналған кешкі бағдарлама қонақтарды ресми қарсы алудан басталды. Музей ұжымы жиналғандарға құттықтау сөз сөйлеп, одан кейін Б.Майлин атындағы ЖББМ 7 сынып оқушысы Мулдашева Диляра  музыкалық құттықтауын жеткізді.

Ресми бөлімнен кейін қонақтар музей ішіндегі мерекелік бағдарламаларға қатысты, мұнда әркім өз қалауынша іс-шараны таңдай алды: кейбірі музей залдары арқылы қызықты саяхатқа қатысты, басқалары кәдесыйлар жасау бойынша шеберлік сабақтарына қатысуды таңдады, ал кейбіреулері Қазақстан Республикасы Суретшілер одағының мүшесі, Қостанай меценаттар клубының «Қазына» сыйлығының лауреаты Вадим Быковтың «Мен графикамен емдеймін» атты көркемсурет көрмесін тамашалауға, жастарға интеллектуалдық квест ұйымдастырылды, сонымен қатар мерекелік іс-шара соңында түрлі ойын-сауық және танымдық ойындар өткізілді.

Іс-шара жағымды толқында өтті, келушілер бағдарламаның барлық кезеңдеріне қуана қатысты, сонымен қатар көптеген жақсы жағымды әсерлер мен жағымды тосын сыйларға ие болды.