28.04.2024 10:46

Жарияланды: 19.05.2023

Тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері Халықаралық музейлер күнін мерекелеу аясында «Жыл экспонатын» ұсынды. Биылғы жылы бір тақырыпты бөліп көрсету қиын болды, сондықтан ең қызықты суреттермен бүкіл көрмені құру туралы шешім қабылданды. Ұсынылған қатардың ішінде Михаил Иванович Крыловтың суреттері: «Автопортрет», «Икар», «тау күлі моншақтары», «Шалғын», «шабындық», «Высоцкий әндері», «Лалагүл», «Мамыргүл». Сондай-ақ Янцен Яков Григорьевичтің: «Гүлдер», «Қайың», «Жемістер» картиналары ұсынылған. Халықаралық музей күнінің кешкі бағдарламасына қатысушылар әр картинаның тарихымен егжей-тегжейлі таныса алды. Дегенмен, біздің келушілердің музейге келуге және көрмені өз көзімен көруге мүмкіндігі бар, сондықтан біз Сіздерді қонаққа күтеміз!