Жарияланды: 28.10.2022

Міне, күз келді-жылдың керемет мезгілі, керемет уақыт, жылдың ең жарқын мезгілі. Ол айналасындағылардың бәрін сүйікті түстерімен бояды. Егістіктер мен бақтардан көкөністер жиналды. Бақтарда дәмді жемістер піседі. Осы керемет уақытта музей қызметкерлері клубқа тұрақты келушілер үшін тұздалған қамырдан көкөністер мен жемістер жасау бойынша “Күз сыйлықтары” тақырынбында мастер-класс ұйымдастырды. Мастер-класста қыздар шығармашылықтың қызықты түрімен айналысты. Олар тұзды қамырдан ерекше қолөнер жасап, оларды барлық қиялдарын көрсете отырып, акрил бояуларымен бояды. Тұзды қамырдың артықшылығы-онымен жұмыс істеу ыңғайлы, материал мүлдем зиянсыз және одан жасалған бұйымдар “Қайнар”клубының балалар шығармашылық жұмыстарының көрмесін ұйымдастыру кезінде музейге келушілерді ұзақ уақыт қуантады.