08.09.2024 08:33

Жарияланды: 14.09.2022

Отбасы – әр адамның өміріндегі ең маңызды нәрсе. Отбасында біз махаббатты, жауапкершілікті, қамқорлықты, құрметтеуді үйренеміз. Б. Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері бұл оқиғаны айналып өте алмады және отбасы күніне арналған «Бүкіл отбасымен музейге!» акциясына Шунгурбаевтар отбасы белсене қатысты. Ересектер мен балалар әртүрлі ойындарға, викториналарға, ребустарға, жұмбақтарға қатысты, сондай-ақ біздің ауданымыздың ежелгі дәуірден қазіргі уақытқа дейінгі тарихын бейнелейтін музей экспонаттарымен танысты. Шунгурбаевтар отбасы бірнеше ұрпақ қатарынан бос уақытын спортқа арнайтынын атап өткіміз келеді. Балалар ата-анасынан, ата-әжесінен үлгі ала бастайды және осындай пайдалы қызмет түріне қосылады. Олар сондай-ақ отбасы ошағын мұқият сақтайтын және өз балаларын махаббат пен қамқорлықта тәрбиелейтін жарқын үлгі болып табылады, олар көптеген іс-шараларға қатысуға және белсенді өмір салтын жүргізуге дайын. Біз шын жүректен келушілерімізді осындай тамаша мереке – Отбасы күнімен құттықтағымыз келеді! Әр үйде бейбітшілік, жақсылық, қуаныш пен бақыт орнасын!