29.04.2024 03:20

Жарияланды: 14.04.2022

Жер планетасы – біздің ортақ үйіміз, оның әрқайсысы өзінің барлық құндылықтары мен байлығын сақтай отырып, оған мұқият қарау керек. Күнделікті ұқыпты болу және маусымдық тазалауды ұмытпау – адам қолымен жасалған табиғат пен әлемге деген сұлулық пен құрметтің қарапайым формуласы. Оны ұстану арқылы біз өз өмірімізді жайлы әрі сапалы етіп, денсаулығымызға қамқорлық жасаймыз.

Сол себепті 14 сәуір күні экология мәселесіне бей-жай қарамайтын Б.Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері жастар саябағы мен музей аумағындағы аумақты тазарту бойынша экологиялық акцияға қатысты, бұл шараны Қазақстан халқының бірлігі күнін мерекелеуге арнады.

Тырма мен сыпырғыштармен қаруланған мекеме қызметкерлері бірігіп пластик және тұрмыстық қалдықтарды жинау жұмыстарын жүргізіп, тарихи-өлкетану музейі ғимаратының жанындағы жолдарды сыпырып, сол арқылы туған жерлерін санитарлық тазалауға өз үлестерін қосты.

@uor_kst
@bakhyt_esimova