29.03.2024 04:15

Жарияланды: 19.05.2023

Халықаралық музейлер күнін мерекелеуге арналған кешкі бағдарлама 18 мамырда қонақтарды тарих және мәдениет мекемесінің кіреберісіне ресми қарсы алудан басталды. Музей қызметкерлері жиналғандарға құттықтау сөз сөйледі, содан кейін Е. Өмірзақов атындағы аудандық мәдениет үйінің әртістері өздерінің музыкалық ән-би шашуымен өнер көрсетті. Ресми бөлімнен кейін қонақтар музейге бет алды, онда әркім өзіне ұнайтын бағытты таңдай алды: біреу музей залдары арқылы қызықты саяхатқа қатысты, келесі тұзды қамырдан мүсіндеу, акварельмен сурет салу, кәдесыйлар жасау бойынша мастер-класстарға қатысуды жөн көрді, ал біреу спорт алаңында өз күштерін сынады, сондай-ақ, ниет білдірушілер «қылқалам шеберінің шабыты мен шығармашылығы» атты сурет көрмесіне қатыса алды, жастар үшін зияткерлік квест ұйымдастырылды, ал соңғы аккорд от жағасындағы сүйікті әндердің естеліктері мен танымдық фильм болды. Іс-шара оң толқынмен өтті, келушілер бағдарламаның барлық кезеңдеріне қуана қатысты, сондай-ақ көптеген жағымды әсерлер мен жағымды тосынсыйлар алды.