27.04.2024 11:20

Жарияланды: 18.11.2022

Біздің музей балалардың шығармашылығын дамытуға көмектесетін белсенді жұмыс жүргізуде. Өз күштерімізбен біз шеберлік сыныптары мен сабақтарды өткізуге түрлі мамандарды қуана шақырамыз. Жазда өнер мектебінің оқытушысы Н.Е. Маевская музей қабырғасында кескіндеме бойынша мастер-класс өткізді, ал қараша айында 8-12 жастағы балаларға арналған «Қайнар» өлкетану клубының аясында сәндік-қолданбалы өнер бойынша мастер-класс өтті, оны біздің ауылдың тұрғыны Д. А. Перетрухина өткізді.

Дарья Александровна сонымен қатар өнер мектебінің оқытушысы болып табылады және әр түрлі жастағы балалармен жеке сабақтар ұйымдастырады. Изолоннан жасалған әдемі панель 2 сағаттық сабақтың нәтижесі болды, онда балалар жаңа материалдар мен құралдармен танысты. Изолон жанасуға өте жағымды және балалармен жұмыс жасауда маңызды емес, гипоаллергенді. Құрылыс шаш кептіргішті қолдану арқылы сіз оған қажетті пішінді бере аласыз. Балаларға шыдамдылығы, табандылығы және жаңа нәрсені үйренгісі келеді. Біз сондай-ақ Дарияға бізбен бөліскен тәжірибесі мен білімі үшін алғыс айтамыз.