29.03.2024 05:20

Жарияланды: 15.11.2022

Ағымдағы жылдың 15 қарашасында Б.Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері  жазушы, ақын және драматург Б.Майлинді еске алуға арналған «Бейімбет Майлин – туған жердің мақтанышы» атты портрет-кеш ұйымдастырды.

Іс-шараның мақсаты, оқушылар мен жастарды Б.Майлиннің өмірі мен шығармашылығымен ақындардың, жазушылардың бірі, қазақ әдебиетінің классигі ретінде таныстыру, патриоттық және адамгершілік сезімді ояту, келушілерді Б. Майлиннің шығармалары негізінде жазушылық шығармашылықпен баурап алу.

Портрет кеші музейдің «Ұрпаққа қалдырылған мұра» экспозициясында өтті, онда ауыл жастары жазушының өмірі мен шығармашылығымен танысты. Іс-шара соңында Б.Майлиннің оқуға деген сүйіспеншілігін ояту мақсатында әр уақытта жарық көрген шығармалары талқыланды.