05.05.2024 21:36

Жарияланды: 23.09.2022

Күз келді, яғни тазалық пен тәртіпті орнату уақыты келді. Біздің музейде күзгі сенбіліктер өткізу жақсы дәстүрге айналды. Сондықтан қыркүйек-аулада, ауылда, жерде тазалықты орнатудың дәстүрлі кезеңі. 23 қыркүйекте Б. Майлин атындағы музей аумағында Дүниежүзілік еңбек күніне арналған дәстүрлі күзгі сенбілік өтті, оған музейдің барлық қызметкерлері қатысты, олар қоқыс жинады, музейдің айналасын сыпырды, алдыңғы бақтарда тәртіп орнатты. Музей қызметкерлері ұжымдық жұмыс кезінде қоршаған табиғатқа ұқыпты және жауапты қарым-қатынастың қалай қалыптасатынын көрсетті. Сенбілік жемісті өтті. Ортақ күш-жігердің арқасында бірнеше сағат ішінде музей аумағы өзгерді: барлық жер таза және керемет әдемі болды!