29.03.2024 19:01

Жарияланды: 01.06.2022

1 маусым күні Б.Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері Қазақстан Республикасында жарияланған балалар жылына және халықаралық балалар күніне арналған «Қайнар» клубы жұмыстарының «балалық шақтың тамаша елінде» атты пәндік көрмесін ұйымдастырды.

Көрмеге бейнелеу және сәндік-қолданбалы өнердің әртүрлі түрлері мен жанрларында орындалған 20-дан астам жұмыстар ұсынылды. Бұл кескіндеме әр түрлі техникада жасалған: акрил, пластилин және басқалары.

Балалардың жұмыстары әлемді балалар қабылдауының өзіндік ерекшелігімен үлкен сүйіспеншілікпен орындалды. Түстердің шырындылығы, оң және қуаныш энергиясы. Оларды орындаудың өзіндік ерекшелігі, эмоционалды байлығы және өзін-өзі көрсету тереңдігі қызықтырады.

Біздің келушілердің музейге келіп, көрмені өз көздерімен көруге мүмкіндігі бар,сондықтан біз сізді күтеміз!