16.05.2024 03:38

Жарияланды: 26.05.2022

Әл-ауқат – мемлекетіміздің табысты болашағының сенімді кепілі. Қазақстан Республикасының Президенті Қасым – Жомарт Тоқаев 2022 жылды балалар жылы деп жариялады.

Ағымдағы жылдың 26 мамыр күні Балаларды қорғау күні қарсаңында «Қайнар» өлкетану клубы аясында Бейімбет Майлин ауданының білім беру бөлімінің «Балалар өнер мектебі» КММ «Көркемсурет бөлімінің» оқушыларымен «Музей экспонаты» шығармашылық сабағы өтті.

Шығармашылық сабақ барысында музей қызметкері А.Б. Аскарова балалар жылына арналған құттықтау сөздерін айтты және осы іс-шараға қатысушыларды музей экспозицияларының заттарымен және олардың қызықты оқиғаларымен егжей-тегжейлі таныстырды. Іс-шара барысында әрбір қатысушы өзіне ұнаған экспонатты таңдап, оны суретте өз бетінше бейнелей алды.

Осы композиция аяқталғаннан кейін өнер мектебінің тәрбиеленушілерімен бірлесіп жұмыстар көрмесі ұйымдастырылады.