26.04.2024 01:43

Жарияланды: 23.05.2022

Халықаралық музейлер күнін мерекелеу аясында тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері жыл экспонатын ұсынды.

Биылғы жылы бір экспонатты бөліп көрсету қиын болды, сондықтан ең қызықты экспонаттармен бүкіл көрме құру туралы шешім қабылданды.

Ұсынылған сериялардың ішінде тақырыптық көрмелерден кейін музейге сыйға тартылған жергілікті қолөнер бұйымдары, тұрмыстық заттар мен ыдыс-аяқтар, мысалы, шыныаяқ ұстағыштары бар күрішкелер, боялған ағаш қасықтар, бүкіл отбасы үшін дәмді шай қайнатуға арналған үлкен эмальданған шайнек және тағы басқалар бар.

Ашық есік күні кешкі бағдарламаның қатысушылары әр экспонаттың тарихымен толық таныса алды. Дегенмен, біздің келушілердің музейге келіп, көрмені өз көздерімен көруге тағы мүмкіндігі бар, сондықтан біз Сіздерді күтеміз!