06.05.2024 04:28

Жарияланды: 30.08.2021

27 тамыз күні музей қызметкерлері музейден тыс «Ғалихан Ержанов – тәуелсіз Қазақстанның бірінші әділет министрі» атты фотоқұжаттық көрме ұйымдастырды.

Көрме аясында Е.Өмірзақов атындағы аудандық мәдениет үйі базасында келушілер Галихан Ержановтың жас кезінде, отбасы ортасында және еңбек қызметінің әртүрлі кезеңдерінде Қытай мен Францияға сапары, Украина Әділет министрімен кездесу, АҚШ президентімен іскерлік кездесу және т. б. сияқты ең жарқын оқиғаларды бейнелейтін ұсынылған фотоқатарымен таныса алды.

Суреттерден басқа, көрмеде тәуелсіз Қазақстанның бірінші әділет министрінің жеке құжаттарының көшірмелері және оның жарқын өмірбаянынан үзінділер ұсынылған, онымен мұражай қызметкерлері қызығушылық танытқан келушілерді егжей-тегжейлі таныстырды.

#Qazaqstan30

#Тәуелсіздікке30жыл