06.05.2024 17:34

Жарияланды: 20.08.2021

Б. Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері «Тұлғалар тарихы» көрме жобасы аясында «Знамя Советов» совхозының директоры «Иван Слесарчуктың еңбек кезеңі» туралы фотоқұжаттық көрме ұйымдастырды. Көрмемен танысу барысында келушілер өзінің кішкентай отанының ғана емес, бүкіл ауданның даму тарихына үлкен үлес қосқан адамның өмірі мен қызметі туралы егжей-тегжейлі әңгіме таба алады.

«Знамя Советов» совхозының директоры ретінде өзінің даңқты қызметі үшін Иван Ильич Слесарчук жоғары үкіметтік наградалармен марапатталды: Ленин орденімен, екі Еңбек Қызыл Ту орденімен, «Құрмет белгісі» орденімен, сондай – ақ жауынгерлік-екі «Қызыл Жұлдыз» орденімен, Отан соғысы орденімен. Иван Ильичке “ҚазКСР еңбек сіңірген ауыл шаруашылығы қызметкері” атағы берілді. Сіз музейге барған кезде оның өмірбаянындағы фактілер туралы көбірек біле аласыз. Көрме 20 тамыздан 20 қыркүйекке дейін жұмыс істейді, сондықтан біз сізді күтеміз!