29.04.2024 19:34

Жарияланды: 03.06.2021

Б. Майлин тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері сіздердің назарларыңызға Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздері күніне арналған «Елтаңбасы бар тудың астында, лайықты түрде жол бастаған әнұранмен» атты фотоқұжаттық көрмесін ұсынады.

Көрме материалдары біздің еліміздің жүріп өткен тарихи жолын бейнелейді, 1992 ж. оқиғаларға баса назар аударады, ол кезде елдің Тұңғыш Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаев бастаған шығармашылық топ құрылған және қазақстандықтар оларды құруға белсенді қатысқан және мемлекеттің ерекше белгілерінің көптеген нұсқаларын ұсынды.

Көрмемен толығырақ танысу үшін музейге баруды ұсынамыз, онда мекеме қызметкерлері сізді ұсынылған фотосуреттермен қуана таныстырып, Қазақстанның мемлекеттік рәміздерінің қалыптасу тарихы туралы айтып береді.