06.05.2024 08:15

Жарияланды: 19.05.2021

17 мамыр күні Бейімбет Майлин атындағы музейде мекеменің мерейтойы қарсаңында Ашық есік күні өтті. Келушілер экспозициялардан өтіп қана қоймай, өлкенің тарихи өткеніне ақыл-оймен қол тигізіп қана қоймай, экспонаттарды қолдарымен ұстап, тіпті өздері де байқап көрді.

Бейімбет Майлин атындағы және Сапар Ерғалиев атындағы жалпы білім беретін мектептердің оқушылары заттарды ықыласпен қарап, кезек бойынша бір-біріне ағаш башмақтарды, Ұлы Отан соғысы кезіндегі касканы және жауынгер-интернационалистің бас киімін киіп көруді, киіз үйде асықта ойнауды, қолында ауыр металл үтікті ұстап, дерменде астықты бастыруды ұсынды, музей экспонаттарымен қуана суретке түсті және мекеме қызметкерлерімен жағымды эмоциялармен бөлісті, бұл ретте міндетті түрде осында оралып, таныстарын, мәдени мекемеде уақытты көңілді және пайдалы өткізу болды.