06.05.2024 07:15

Жарияланды: 13.05.2021

13 мамыр күні Б.Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейі базасындағы орта мектеп жағалауының 7-8 сынып оқушылары үшін әдіскер Кузьмина Я.А. ауданның 85 жылдығына арналған «Бейімбет Майлин ауданының құрылуы мен даму тарихы» атты тақырыптық дәрісті оқыды.     Оқушылар лектордың 85 жыл ішінде өлкенің тарихына қандай оқиғалар әсер еткені, облыс картасында біздің аудан қашан және қалай пайда болғаны, келесі онжылдықтарда қалай дамығаны және елдің тәуелсіздік дәуірімен бірге қалай алға жылжитыны туралы әңгімесін мұқият тыңдады.

Дәріс соңында балалар мәдени мекемеге экскурсия барысында музей экспозицияларымен танысты, содан кейін қор сақтаушы А.С. Ерғазиевамен ауданның киелі нысаны – Жабағы батыр қорғанына экскурсияға аттанды.