08.09.2024 07:20

Жарияланды: 30.04.2021

29 сәуір күні Қазақстан халқының бірлігі күніне арналған «Көпұлтты әсем әлемі!» фотоқұжаттық көрменің тұсаукесері барысында «Қазақстанда тұратын бір халық» музей мерекесіне қатысушылар аймақтың көпұлтты халқымен танысып, ауданның барлық этникалық әртүрлілігін фотосуреттерден көре алды.

Музейдің кіші ғылыми қызметкері Ольга Киселева жиналғандарға Бейімбет Майлин ауданының этникалық құрамы туралы, жұмыс істеп тұрған этномәдени орталықтар туралы, бір шаңырақ астында бейбітшілік пен келісімде өмір сүріп жатқан интернационалды отбасылар туралы, әртүрлі ұлт өкілдері арасындағы достық туралы егжей-тегжейлі айтып берді. Тұсаукесерге қатысушылар мекеме қызметкерінің әңгімесін қызығушылықпен тыңдады, сұрақтар қойды, басқалармен қатар олар өздерін таныған фотосуреттерді қарады – біз Красносельск ауылының вокалды тобы туралы айтамыз, оның жетекшісі де облыстық татар-башқұрт этномәдени орталығын басқарады.