05.05.2024 14:28

Жарияланды: 25.03.2021

Бүгінде көптеген отбасыларда адамдар енді пайдаланбайтын заттар жиналды. Бұл балалар өскен балалар киімі, отбасы мүшелерінен басқа ешкім кимеген киім, тұрмыстық заттар болуы мүмкін. Олар бір отбасында сұранысқа ие емес, бірақ оларға қоғамның басқа бірлігі қажет болуы мүмкін.

Сол себепті 25 наурызда Б. Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері Кубец және Смотров тұрғындарына ауылдарының тұрмысы төмен отбасыларына заттар мен ойыншықтар жинау бойынша қайырымдылық акциясын ұйымдастырды. Бұл акцияның мақсаты-қоғамның әлеуметтік осал мүшелерінің проблемаларына қоғамның назарын аудару, оларға атаулы көмек көрсету, Бейімбет Майлин ауданындағы “Игі істер марафоны” республикалық жобасы аясында қоғамдық бастамалар мен еріктілер қозғалысын дамыту.

Жиналған барлық заттар мұқтаж адамдарға жеткізілді. Сондай-ақ, акцияға музей қызметкерлерінің өздері тікелей қатысқанын атап өтеміз.