18.05.2024 20:08

Жарияланды: 05.03.2021

Құрметті келушілер! 5 наурызда, 8 наурыз Халықаралық әйелдер күні қарсаңында музей қызметкерлері Б.Майлин ауданының 85 жылдығына орай “Жарқын әйелдер, жарқын тағдырлар” атты портрет кешін дайындады.

Деректі және нақты материалдарға сүйене отырып, музей қызметкерлері керемет әйелдердің бейне галереясын ұсынды. Көрнекті таланттар, Таңғажайып тағдырлар, өз кәсібіне адалдық және ішкі қадір-қасиет-бұл ханымдарға таңдануға болмайды! Олардың барлығы өздерін саяси салада көрсетті немесе ұзақ уақыт бойы басшылық лауазымдарда болды. Олардың кәсіби қызметі туралы толығырақ олар біздің бейнероликте бөлісті.

Біздің аудан тарихында қаншама жарқын әйелдер мен тағдырлар болды. Әрқайсысы оның дамуына баға жетпес үлес қосты. Олар балабақшаларда балаларды тәрбиелеумен айналысады және айналысады, оларды мектепте үйретеді, аурудан зардап шегушілерді емдейді, ауылшаруашылық, саяси, мемлекеттік, Кәсіпкерлік және тіпті өнеркәсіптік салаларда жұмыс істейді. Біз оларға таңданамыз және оларға еліктеуге тырысамыз.

Біздің бейнероликпен сілтеме бойынша өту кезінде танысуға болады: https://www.youtube.com/watch?v=U3ayAAYcZoE

Сізге жағымды көрініс тілейміз!