Жарияланды: 30.04.2021

29 сәуір күні Бейімбет Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінде Қазақстан халқының бірлігі күніне арналған «Қазақстанда тұратын бір халық» атты музей мерекесі өтті. Іс-шараға Сапар Ерғалиев атындағы орта мектептің 5-сынып оқушылары және Красносельск ауылының вокалды ансамблі қатысты.

Музей басшысы Рудик Светлана Алексеевна қонақтарға құттықтау сөз сөйледі. Жүргізушілер тарихқа қысқаша экскурсия өткізіп, мерекенің қашан және қандай жағдайда құрылғандығы туралы және біздің көпұлтты еліміздің дәстүрлері туралы айтып берді.

Вокалдық топ әр түрлі тілдерде әндер орындады, осылайша қол шапалақтады. Мектеп оқушылары Бірлік күні туралы өлеңдер оқыды. Кітапханашы Нина Корякина көрермендерді тақырыптық сөремен таныстырды.

Іс-шара «Көпұлтты әсем әлемі» фотоқұжаттық көрменің тұсаукесерімен үйде және елде бейбітшілік пен келісімнің шынайы тілектерімен аяқталды.