30.04.2024 12:00

Жарияланды: 19.10.2023

2023 жылғы 19 қазанда Қазақстан Республикасы күні қарсаңында Б.Майлин музейының қабырғасында С.Ерғалиев атындағы ЖББМ  7-8-сынып оқушылары арасында «Қазақстан тарихындағы тұлғалар» атты зияткерлік турнирі өтті. Музей қызметкері біздің атақты жерлестердің өмірі мен шығармашылығымен таныстырды. Студенттер әңгімелерді қызығушылықпен тыңдап, туған өлкенің көрнекті тұлғалары туралы сұрақтарға жауап беріп, турнирге де қатысты. Олар әр дәуірде өмір сүріп, еңбек етсе де, олардың бәрі біртұтас: туған халқына деген сүйіспеншілік, халыққа білім беру, оның болашақта игілігіне деген ұмтылыс. Шара соңында жігіттер еліміздегі Қазақстан тұлғаларын еске алып, олардың мұраларын зерделеп, мәңгілік ету керек деген қорытындыға келді.