08.09.2024 08:01

Жарияланды: 30.03.2023

С.Ерғалиев атындағы мектептің 4-5 сынып оқушылары қазақ халқының ұлттық сәндік-қолданбалы өнеріне қосыла білді. 29 наурызда «Қайнар» тарихи-өлкетану клубы аясында музей қызметкерлерінің ұйымдастыруымен «Қазақстанның Ұлы даласы» киізден қабырғалық панно жасау бойынша шеберлік сабағы өтті. Сабақта «Айгөлек» бөбекжайының «Балапан» кіші тобының тәрбиешісі, шақырылған ине шебері Эльмира Кәріпбаева киіз үйдің ою-өрнегі мен әшекейлері арқылы киізден әдемі қабырға панносын жасауға болатынын оқушыларға көрсетті. Қыздар бұл процесті қызығушылықпен бақылап, сұрақтар қойып, ұстазбен және музей қызметкерлерімен шеберлік сыныбын талқылады. Шеберлік сабағының соңында шағын рефлексия өтті, оның барысында оқушылар сабақ барысында алған жағымды эмоцияларымен бөлісті.