26.04.2024 07:36

Жарияланды: 05.07.2022

Қазақстан Республикасының астанасы жоспарлы түрде дамып келеді және ел тұрғындарын ғана емес, сонымен қатар шетелден көптеген қонақтарды тартады. Нұр-сұлтан қаласы-бұл Ұлы даланың нағыз әшекейі, ол өзіне әкімшілік бастауды және әдемі сәулеттік жиектемені бейнелейді, одан көзіңізді жұму мүмкін емес. Ағымдағы жылдың 5 шілдесі қарсаңында тарихи-өлкетану музейінде жастар ресурстық орталығымен бірлесіп Астана күніне орай виртуалды саяхат өткізілді. Іс-шараға Б. Майлин атындағы ЖББМ оқушылары қатысты.

Іс-шара барысында музей қызметкерлері Нұр-сұлтан қаласының пайда болу тарихымен таныстырып, бейнероликте Отанымыздың бас қаласының ең әдемі және маңызды орындарын көрсетті.

Одан әрі іс-шара ойын түрінде өтті: балалар зияткерлік ойында жарысты, сұрақтарға жауап берді, мақал-мәтелдер оқыды, қазақ халқының салт-дәстүрлері туралы айтты. Іс-шара Қазақстан туралы өлеңдер оқумен аяқталды.