08.09.2024 07:10

Жарияланды: 15.12.2021

15 желтоқсанда Б.Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына және “Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің жетістіктері” атты желтоқсан көтерілісі оқиғаларына арналған жылжымалы фотоқұжаттық көрме ұйымдастырып, оны Е. Өмірзақов атындағы аудандық мәдениет үйінің базасында келушілерге ұсынды.

Тәуелсіздік мерейтойына арналған салтанатты іс-шараға қатысушылар екі баннерде және көрме барысында ұсынылған экспонатталатын фотоқұжаттық қатармен қызығушылықпен танысты, музей қызметкеріне сұрақтар қойды және 1986 жылғы желтоқсан оқиғасы елімізді оқшаулаудың бірінші кезеңі болған Егемен Қазақстан тарихына қысқаша экскурсияны қызығушылықпен тыңдады.

Айта кетейік, бұл жылжымалы көрме тұрақты негізде Б. Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қабырғасында жұмыс істейді, егер сіз оны егжей-тегжейлі зерттегіңіз келсе, біз сізді қонаққа күтеміз.

#Qazaqstan30

#Тәуелсіздікке30жыл