08.09.2024 06:51

Жарияланды: 13.12.2021

13 желтоқсанда Б.Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығына және “Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің жетістіктері” Желтоқсан көтерілісі оқиғаларына арналған жылжымалы фотоқұжаттық көрме ұйымдастырды.

Оның аясында келушілер фотосуреттерде ауқымды республикалық деңгейдегі жетістіктерді көре алды және Қазақстан Республикасындағы тәуелсіздік жолындағы бастапқы кезеңге айналған Желтоқсан оқиғаларына қатысты деректі айғақтармен танысты.

Бұл көрме маңызды күнді мерекелеудің өзіндік нәтижесі болды, оның аясында ағымдағы жылы тарихи-өлкетану музейінде бірқатар іс-шаралар өткізіліп, түрлі тақырыптық көрмелер ұйымдастырылды, олармен мәдени мекемеге тікелей барған кезде танысуға болады.

#Qazaqstan30

#Тәуелсіздікке30жыл