29.04.2024 20:22

Жарияланды: 03.06.2021

Б. Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінде Балаларды қорғау күніне орайластырылған «Менің балалық шағымның ойыншықтары» атты балалар ойыншықтарының тақырыптық көрмесі келушілер назарына ұсынылды.

Көрме аясында тілек білдірушілер кеңестік және посткеңестік дәуірдің әр жылдарында жасалған ойыншықтармен, сондай-ақ балаларды үйде, балабақшада және мектепте қоршап тұрған заттармен таныса алады.

Көрме экспонаттары ересектерге өздерінің балалық шақтарын еске түсіреді, жас ата-аналары мен әжелерінің өмірін бір кездері толтырған нәрсені өз көздерімен көрудің сирек мүмкіндігіне ие болады. Тарихшы бұл өткен дәуірдің бірегей дәлелі деп айтады.

Ойыншықтар музейге әртүрлі дәрежеде сақталды, кейбіреулері – мінсіз, басқалары – көңілсіз күйде. Соған қарамастан, олар ешкімді бей-жай қалдырмайды.

Біздің құрметті қонақтар музейге келген кезде көрмемен таныса алады. Біз сіздің келуіңізді күтеміз!