06.05.2024 06:21

Жарияланды: 19.05.2021

18 мамыр күні Халықаралық музейлер күні мен Бейімбет Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің 30 жылдық мерейтойы аясында мекеме қызметкерлері Бейімбет Майлин атындағы жалпы білім беретін мектептің 7Б сынып оқушылары үшін «Жұмбақ артефакт іздеу» квест ойынын ұйымдастырды.

Квест барысында балалар жұмбақтар, шифрлар мен ребустар шешіп, орталық алаң мен Жастар саябағының аумағы бойынша кезекті кеңестер іздеп жүгірді, өтіп бара жатқан адамдардың көмегімен өткен жылдары ұйымдар үшін қазіргі заманғы ғимараттарда орналасқандығын анықтады, музей қабырғаларында жасырылған “қазынаны” іздеді, оның экспозициялары бойынша кеңестер арқылы адасып, қызықты экспонаттармен жақынырақ танысты.

Оқушылар үшін соңғы станция музейдің көрме залы болды, онда квест ұйымдастырушысы О. Н.Киселева балаларды күтіп отырды, ол төрт “сандықтың” ішінен кездейсоқ біреуін таңдап алуды ұсынды, ал әр сандықта сыйлықтар жасырылды. Осылайша, балаларға арналған ойынның жұмбақ артефактісі квестке қатысқаны үшін естелік сыйлықтар мен хаттар болды.