06.05.2024 12:04

Жарияланды: 19.05.2021

18 мамыр күні әріптестерінің шағын ортасында Б.Майлин атындағы музейдің 30 жылдығына арналған салтанатты іс-шара өтті. Мекеме қызметкерлерін аудан әкімінің орынбасары Манасова Назгүл Асқарқызы, мәдениет бөлімінің басшысы Құлжанова Светлана Темерканова, кітапхана, аудандық мәдениет үйі, жергілікті мектептер мен балабақша қызметкерлері және т.б. ұйымдар құттықтады. Жауап сөзін музей басшысы Рудик Светлана Алексеевна жүргізді, ол қатысушыларға жемісті ынтымақтастығы үшін алғыс айтып, оларға алғыс хаттар табыс етті.

«Мұндай іс-шара өткізу өте қуанышты болды, мен бірге жұмыс істейтін және ынтымақтастық орнататын барлық адамдарға, бір кездері мұражай ісі саласында жұмыс істегендерге жылы сөздер айтқым келді. Бізге әрдайым көмектесетін мәдениет бөлімінің бастығы Күлжанова Светлана Темерканқызына, аудан әкімінің орынбасары Манасова Назгүл Асқарқызына, меморандум аясында біздің өнердің бірнеше мәрте меценатына, «Варваринское» АҚ басшылығына, біздің барлық әріптестерімізге », – деп атап өтті Светлана Алексеевна салтанатты шарада.

Кездесу «Музейдің өз тарихы бар» көрмесінің тұсаукесерімен аяқталды, онда музейдің бұрынғы қызметкерлері суреттерден өздерін қызығушылықпен іздеді, ал шақырылған қонақтар фотосуреттердегі музедің тарихымен танысты және әріптестерінің Жаңа онжылдық одан да көп жеңістер, қызықты музей раритеттері мен жаңа жетістіктер әкелуін тіледі.