02.05.2024 18:40

Жарияланды: 06.03.2024

Көктемнің тамаша мерекесі – 8 наурыз Халықаралық әйелдер күні қарсаңында музейге келушілер үшін «Гүл симфониясы» атты қор жинақтарынан қарт адамдардың шығармашылық жұмыстарының пәндік көрмесі ұйымдастырылды, Онда инелер мен жіптерді епті ұстайтын жергілікті қолөнершілердің 20-ға жуық жұмыстары көрсетілген. Бұл шығармашылық халықтан шыққан. Көрме тек өзі үшін кесте тігетін, бірақ сонымен бірге жауһарларды жиі жасайтындарға арналған. Жұмсақ және жылы полотноларға «қондырылған» раушан гүлдерінің, құмырсқалардың, жүгері гүлдерінің және т.б., бір сөзбен айтқанда, гүлді симфония, пейзаждар, көзді қуантып, сүйсіндіретін таңғажайып гүл шоқтары. Көрмемен толығырақ танысу үшін сіздерді музейге шақырамыз.