28.04.2024 08:17

Жарияланды: 17.08.2023

Ағымдағы жылдың 17 тамызында музей қызметкерлері Б.Майлин атындағы ЖББМ балалар сауықтыру алаңына арналған «Музей экспозициялары бойынша ойындар» интерактивті бағдарламасын дайындады. Балалар музей экспонаттарына ұқыпты қарауды қалыптастыру мақсатында музей экспонаттарымен жұмыс істеді, күрделі жұмбақтар, жұмбақтар шешті, басқатырғыштар жинады, жануарлар мен өсімдіктер әлемін зерттеді, сипаттама бойынша музей экспонаттарын тапты, музей құпияларын ашты және эрудиция мен қиялды көрсетті. Балалардың байқампаздығы, тапқырлығы мен логикалық ойлауы өлке мен ел тарихын жақсы білумен ұштастырылды. Іс-шара соңында балаларға алған білімдерін бекіту үшін шағын блиц-сауалнама ұсынылды. Ойын жылы достық атмосферада өтті. Балалар көптеген жағымды әсерлер мен эмоциялар алды.