03.05.2024 09:48

Жарияланды: 09.06.2023

7 маусым күні Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің кіші мәжіліс залында Мәдениет және өнер қызметкерлері күніне арналған іс-шара өтті. Бұл күні залға кітапханашылар, музей қызметкерлері, мәдени ұйымдастырушылар жиналды. Бұл күні мәдениет және өнер қызметкерлеріне жылы лебіздер мен тілектер айтылды. Мәдениет қызметкерлері күнін мерекелеу аясында аудан мәдениет саласының дамуына қосқан зор үлесі үшін аудан әкімінің Алғыс хатымен: Кузьмина Яна Александровна – Қостанай облысы әкімдігінің мәдениет басқармасының «Б.Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейі» КММ әдіскері және Ерғазиева Айжан Серікқызы – Қостанай облысы әкімдігінің мәдениет басқармасының «Б.Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейі» КММ қор сақтаушысы марапатталды.