17.05.2024 16:56

Жарияланды: 07.04.2023

Ағымдағы жылдың 6 сәуірінде аудандық «Áietshamshyraǵy» газетінің мерейтойына орай газет қызметкерлерімен 85 жылдығына арналған кездесу ұйымдастырылды. Іс-шараға «Áietshamshyraǵy» газеті редакциясының ұжымы және ЖББМ 8 және 10 «М» сынып оқушылары шақырылды. Б. Майлин. Іс-шара басталар алдында қонақтарға музей залдары бойынша экскурсия өткізілді, сондай-ақ «Маяк газетінің тарихынан» тақырыбында фотоқұжаттық көрме көрсетілді. Әрі қарай іс-шара залда жалғасты, онда музей қызметкерлері газеттің қалыптасу тарихы, бірінші басылым, журналистика ардагерлері, еңбек ұжымы және оның бастауында кім тұрғаны туралы, сондай-ақ аудандық «Áietshamshyraǵy» газетінің қазіргі қызметі туралы, ауданда ғана емес, елде болып жатқан оқиғалар туралы толық ақпаратты уақытылы және дәл беретін талантты тілшілердің жаңа буыны туралы  әңгімеледі. Кездесу барысында газет тарихының беттері бойынша мәтіндік құжаттармен таныстырылым көрсетілді. Іс-шара соңында Б. Майлин атындағы жалпы білім беретін мектептің оқушылары қатысушыларды өлең оқумен құттықтап, «болашақ газетін» жас ұрпақтың көзімен көрсетті. Кездесу соңында аудандық «Áietshamshyraǵy» газетінің ұжымына ұйымдар арасындағы тығыз ынтымақтастық үшін алғыс хат табыс етілді.