10.05.2024 05:49

Жарияланды: 06.01.2023

Музей қабырғаларында  халықтың әр түрлі жасына арналған Рождество Христово православие мерекесін өткізу жақсы және тұрақты дәстүрге айналды. Бүгін біздің «Рождество ғажайып сәттер» музей мерекесіне ардагерлер кеңесі қатысты. Бұл іс-шара Ресейдегі ежелгі дәстүрлер мен әдет-ғұрыптармен танысу, қарым-қатынас қуанышын, ұжымшылдық сезімін тәрбиелеу мақсатында ұйымдастырылды.

Мереке барысында шақырылған қонақтарымыз Рождество тарихымен, ата-бабаларымыздың мәдениетімен танысты, жұмбақтар шешті, материалдан «періште» шырша ойыншығын жасады, ән шырқады, викторина ойынына қатысты, түрлі ойындар ойнады және әндер орындады.

Іс – шара соңында ардагерлер дәстүрлі кутью тағамының дәмін татып көрді, сондай-ақ керемет эмоциялар мен жақсы көңіл-күйге ие болды.