07.05.2024 09:52

Жарияланды: 23.02.2022

Б. Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері музейдің қор коллекциясынан «Ашық хаттар әлемі» атты тақырыптық көрме ұйымдастырды.

Көрме аясында пошта карточкаларының ақпараттық және коммуникациялық компоненттерін ескере отырып жиналған өткен ғасырдың 60-шы жылдарындағы ашықхаттар қойылды.

21 ғасырда қағаз тасымалдаушылары аз сұранысқа ие бола бастады: біз электронды кітаптарды оқимыз, электронды хаттар жазамыз, виртуалды ашықхаттар жібереміз.

Дегенмен, шамамен бір жарым жүз жыл бойы болған ашықхаттар өзектілігін жоғалтпады, бірақ сыртқы түрін өзгертті. Сондықтан олардың шамамен 60 жыл бұрын қандай болғанын көру өте қызықты.

Сіз музейғе тікелей барған кезде көрмемен таныса аласыз. Сіздерді қонаққа күтеміз!