05.05.2024 10:13

Жарияланды: 23.06.2021

Қазақстан полициясы күніне орай Б. Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері «Заңға қызмет етемін – халыққа қызмет етемін!».

Оның аясында кеңес жылдарында құқық қорғау органдарында қызмет еткен полиция қызметкерлері туралы, сондай-ақ ішкі істер органдарының қатарында жұмыс істейтін полиция қызметкерлері туралы материалдар ұсынылған. Сонымен, ретроспективада Сіз РОП қызметкерлерінің жеке әңгімелерінен айқын көрінетін ұрпақтар сабақтастығын көре аласыз. Мысалы, аудандық полиция бөлімі бастығының бірінші орынбасары Бейімбет Майлин Қайрат Оразбаев өзінің тәлімгері Төлеутай Жарылғаповты атайды, ал кадр саясаты бөлімі бастығының орынбасары Жалғас Түрпергенов оның кәсіби жолы Амандық Салықбаевтың арқасында өткенін айтады.

Осы және басқа да көптеген өмірбаяндарды музейге бару және көрменің фотоқұжаттық және пәндік қатарымен егжей-тегжейлі танысу барысында білуге болады. Сіздерді қонаққа күтеміз!