26.04.2024 05:14

Жарияланды: 17.11.2020

15 қарашада жерлесіміз, жазушы, ақын және қоғам қайраткері Бейімбет Майлиннің туғанына 126 жыл толды.

Тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері “Ұрпаққа қалдырған мұра” атты еске алу кешін ұйымдастыру арқылы аймақтың талантты тумасын құрметтеуге шешім қабылдады.

Жалпы өмірбаяндық мәліметтерден, елдің қоғамдық өміріне қосқан шығармашылық жолы мен үлесін егжей-тегжейлі сипаттаудан, қазақ әдебиетінің данышпанының тұтқындалуы мен қайтыс болуынан басқа, музей қызметкерлері Бейімбет Майлиннің ұрпақтарына тиісті назар аударды, олар осы күнге дейін ол туралы ауыздан ауызға алынған жылы естеліктерді сақтайды және талантты жазушы қалдырған мұраны мақтан тұтады. Бұл туралы онлайн іс-шара барысында оның шөбересі Дамен Сейтжанова айтты.

Көрнекті жерлесіміз Б. Ж. Майлиннің туған күніне орай тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері дайындаған бейнероликпен толығырақ танысу үшін мына сілтемеге өту қажет:

Сізге жағымды көрініс тілейміз!