05.05.2024 08:36

Жарияланды: 10.11.2020

“Айгөлек” балабақшасының “Пчелка”тобының тәрбиеленушілері қазақ халқының этникалық сәндік-қолданбалы өнеріне тәнті болды.

Б.Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері “Жас өлкетанушы” өлкетану үйірмесі аясында «Жүн жіпке дейін” жүнінен жіпке айналдыру бойынша мастер-класс 6 қараша, өткен жұмада өтті.

Балабақша әдіскері Индира Бейсенова балаларға қарапайым жүннен, бірақ шебер қимылдармен жіп қалай жасауға болатынын көрсетті. Мектеп жасына дейінгі балалар үдерісті қызығушылықпен тәрбиешісімен бақылап, сұрақтар қойып, музей қызметкерлерімен мастер-классты талқылады.

Шағын іс-шараның соңында мекеме бойынша экскурсия және рефлексия өтті, оның барысында балалар мастер-класс барысында алған оң эмоцияларымен бөлісті.