05.05.2024 02:04

Жарияланды: 01.10.2020

1 қазанда бүкіл әлем ең жылы және шынайы күзгі мерекелердің бірі – Халықаралық қарттар күнін атап өтеді. Б. Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері бұрыннан қалыптасқан дәстүр бойынша бұл оқиғаны айналып өтпеді және зейнеткерлерін айтулы күнтізбелік күнмен құттықтады.

Музей басшысы Рудик Светлана Алексеевна мен мекеменің қор сақтаушысы Айжан Ерғазиева Тырышкина Валентина Николаевна мен Баландина Раиса Алексеевнаға қонаққа аттанды. Үй жағдайында музей қызметкерлері зейнеткерлерге ұжымның атынан сыйлықтар табыстап, шын жүректен зор денсаулық пен сарқылмас оптимизм тіледі. Өз кезегінде музейдің бұрынғы қызметкерлері қарызға батқан жоқ-олар назар аударғандары үшін алғыс айтып, осы күнге дейін мекеменің қабырғасында өздерінің жұмыс күндерін жылы шыраймен және шығармашылық ұжымда қарым-қатынасқа деген жағымды ықыласпен еске алатынын атап өтті.

Осы мүмкіндікті пайдалана отырып, Халықаралық қарттар күнінде біз қызыл күнтізбелік күннің кінәлілеріне мейірімді адамдар болып қалуын және ештеңеге өкінбеуін тілегіміз келеді. Сізге әрдайым құрмет, денсаулық пен ұзақ өмір, бейбітшілік пен өркендеу тілейміз. Мерекелеріңізбен!