07.05.2024 06:36

Жарияланды: 13.08.2020

8 наурыз Халықаралық әйелдер күнін мерекелеу қарсаңында Б.Майлин атындағы тарихи-өлкетану мұражайында 2019 жылдың 6 наурызында С. Ерғалиев атындағы орта мектептің 7 сынып оқушылары мен аудандық ардагерлер кеңесінің қонақтарына “әдемі әйелдердің есімдері” атты танымдық сағат өтті. Іс-шара басында музей қызметкерлері қонақтарды келе жатқан мерекемен құттықтады. Бұдан әрі әрбір шақырылған әйел-еңбек ардагері туралы слайдтар көрсетіліп, әңгімелер дайындалды. Музей қызметкерлері олардың еңбек қызметі мен қоғамдық жұмысы туралы қысқаша айтып берді. Іс-шара барысында шақырылған әйелдер көптеген жылдар бойы арнаған медициналық қызметі туралы естеліктерімен бөлісті.

Оқушылар жауап ретінде барлық шақырылған ханымдарға оларды қуанту және күлімсіреу үшін өлеңдер оқыды.

Іс-шара “Поэзия”, “Бинт”, “кешкі айналым”, “Фантазер” және “Сұрақ-викторина” байқауларымен жалғасты.

Іс-шара соңында шақырылған қатысушылар мен оқушылар арасында диалог өтті. Балалар өздерін қызықтырған сұрақтарын тікелей қоя алды, ал еңбек ардагерлері оларға қуана жауап берді. Іс-шара жылы тілектермен және шай ішумен аяқталды.