07.05.2024 16:13

Жарияланды: 30.07.2020

29 қарашада музей қызметкерлері «Әйет түнгі ауылына саяхат. Ауылдың ескерткіштерімен және көрікті жерлерімен танысу» акциясын ұйымдастырды.

Түстен кейін балабақшаның ересек топтарының тәрбиеленушілері үшін ауылдың орталық алаңында ескерткіштер мен тарихи орындарға экскурсия ұйымдастырылды.

Кешкі уақытта мектеп, интернат оқушылары, ауыл жастары және музейге барғысы келетіндер үшін негізгі бағдарлама ұйымдастырылды. Шара басында музей қызметкері балаларға ескерткіштер мен тарихи орындарды қорғау туралы айтып берді. Іс-шара барысында келушілерге біздің ауылдың ескерткіштерін көрсететін слайд-шоу ұсынылды, зияткерлік-ойын-сауық ойын-викторина өткізілді, онда барлық тілек білдірушілер белсенді қатысты.

Іс-шара соңында біздің ауылдың сәулет ескерткіштеріне олардың тарихы мен мәдениеті туралы экскурсия өткізілді.

Музейге келушілер іс-шараға белсене қатысып, өткендермен байланыс орнатып, осы шара барысында көп нәрсе білді.