26.04.2024 23:29

Жарияланды: 27.07.2020

Құрметті аудан тұрғындары! Қазіргі уақытта музей қорында 7000-нан астам экспонат бар. Олардың ішінде соғысқа қатысушылар мен ардагерлерге тиесілі заттар ерекше орын алады. Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне 75 жыл толуына орай, осы ерекше жыл сіздің үйіңізде ұрпақтардың жарқын болашағы үшін жеңіске жеткен адамдардың фотосуреттері, хаттары, ордендері мен медальдары қалса – біз оларды әрдайым қуана күтеміз. Біз сіздерге экспонаттардың сақталуына ғана емес, сонымен қатар олардың музейге келушілерге көрсетілуіне кепілдік береміз. Тек осылай ғана соғыс ардагерлері мен қатысушыларының есімдерін сақтап қалуға болады – біз олар туралы және олардың ерліктері туралы айтып береміз, бұл жеңістің қандай бағамен алынғанын жастар әрдайым есте сақтаймыз.

Егер сіз осы естелік заттарды отбасы ішінде сақтағыңыз келсе, біз оларды әрдайым цифрлай аламыз, музей қорында сақтау үшін көшірмелер жасай аламыз, бұл ретте түпнұсқа сізде қалады, ал бізде – баға жетпес куәлік.

Сіздерді әрдайым қуанышпен күтеміз. Мекен-жайы: Әйет ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 62 үй, e-mail: taran_musey@mail.ru.