Жарияланды: 18.09.2024

БейімбетМайлинауданыныңөсімдіктерменжануарларәлеміөзініңсұлулығыменжәнеалуан түрлілігімен таң қалдырады. Б.Майлинатындағытарихи-өлкетанумузейінің «ФлоражәнеФауна»экспозициясытабиғаттыңәсемдігіменалуан түрлілігін көрсетеді,мұндабіздіңөңірдемекендейтінөсімдіктер,жануарларменқұстардыңтүрлеріұсынылған.Біздіңөлкеміздің орманды-далааймағында сіз еліккөре аласыз,өзендердіңжағасындағықамыс баурайында сіз жабайықабандытаба аласыз.Жыртқыш аңдар:далакүзені,борсық,түлкіжәнеальбиностүлкі.Құстардың ішінде еңтән:ақ кекілік, қарақұйрық,қарғалар,бұқалар, титмуз.Судажүзетін құстардың ішінде-үйректер,қаздар,сұртырна,соныменқатарколлекциядаҚызылкітапқа енгізілген қызыл қаз бар.

«Флора мен Фауна» экспозициясы – бұл біздің өлкеміздің табиғатының байлығын жақсы түсіну және оны сақтау қажеттілігін түсіну мүмкіндігі. Музей қызметкерлері сізді музейге және осы таңғажайып әлемнен ләззат алуға шақырады!