Жарияланды: 01.06.2024

1 маусым күні Б. Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінде балаларды қорғау күніне орай «Балалық шақ мерекесі» атты қызықты мерекелік бағдарлама өтті. Балалардың қуанышты күлкілері мен көңілді дыбыстары музей залдарын толтырды, онда көптеген балалар Қызықты жұмбақтар мен көңілді танымдық ойындарға қатысты.

«Біздің ауданымыздың таланттары» атты балалар жұмыстарының тақырыптық көрмесі ерекше жарқын сәт болды. Музейге келушілер балалар өнер мектебінің оқушылары жасаған тамаша жұмыстарды тамашалай алды. Көрмеге қойылған жұмыстар әртүрлілігімен және шығармашылық тәсілдерімен ерекшеленді, көрмеде тұздық пен акрил, мүсіндік кескіндеме, күйдіру, пластилин және т.б. сияқты әртүрлі әдістермен орындалған жұмыстарды көруге болады. Көрме Бейімбет Майлин ауданының балаларының шығармашылық талантын көрсетіп, бізге таңғажайып және жарқын өнер туындыларын сыйлайды.

Музей қызметкерлері ұйымдастырған «Балалық шақ мерекесі қуаныш пен шабытқа толы тамаша және көңілді оқиға болды.