15.05.2024 06:35

Жарияланды: 23.10.2023

23 қазан Қазақстан Республикасы күнін мерекелеу аясында музей қабырғасында музей қызметкерлері Б.Майлин атындағы ЖББМ мектептің 6 сынып оқушыларына арналған «Жайнай бер, менің республикаларға» патриоттық сағатын өткізді. Оның барысында студенттер еліміздің басты рәміздеріне, тарихи даталарға, мемлекеттің маңызды оқиғаларына, Отан мақтан тұтатын белгілі тұлғаларға арналған танымдық викториналық сұрақтарға жауап берді. Сонымен қатар оқушылар сөзжұмбақ шешіп, әріптерден сөз құрастырып, Қазақстанның аймақтар бойынша географиялық картасын жинады. Іс-шараның мақсаты – патриотизм мен Қазақстан мемлекеттілігінің мұрасына құрметпен қарауға тәрбиелеу және Отанымыздың егемендігі мен шекарасының мызғымастығына құндылық көзқарасты қалыптастыру.