20.05.2024 21:12

Жарияланды: 21.02.2023

Қысқы демалыс кезінде біздің музейге алғаш рет Б. Майлин атындағы ЖББМ 1 сынып оқушылары келді. Балаларға өлкеміздің тарихымен, атақты тұлғалармен және қызықты экспонаттармен танысу үшін музей экспозициялары бойынша шолу экскурсиясы өткізілді. Әрі қарай, көрме залында Балаларға арналған түрлі жұмбақтар мен ескі славян ойындары өткізілді, мысалы, «Трифон ағай», «Бұлақ», «Таба», «Әтештер төбелесі», «Күн сәулесі». Бұл кездесу бірінші сынып оқушылары үшін ұмытылмас болды. Ол балаларға көптеген жарқын және ұмытылмас әсер қалдырды. Экскурсия соңында балалар музей қызметкерлеріне туған өлкенің тарихы туралы егжей-тегжейлі баяндағаны үшін алғыс айтып, музейге қызықты жаңа экспонаттар беруге уәде берді.