25.04.2024 15:06

Жарияланды: 30.11.2021

30 қараша күні Бейімбет Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне орай “Нұрсұлтан Назарбаев: жасампаздық дәуірі” атты фотоқұжаттық көрме ұйымдастырды.

Көрме аясында Елбасы Нұрсұлтан Назарбаев лауазымындағы 1990 жылдан бастап, ол Қазақстан ОККП – ның бірінші төрағасы болған және қазіргі заманға дейінгі кезеңді қамтитын фотоқұжаттық қатар экспонатталады, өйткені Нұрсұлтан Әбішұлы ел өміріне белсенді қатысуды жалғастыруда және республикалық және жалпыұлттық маңызы бар бірқатар ұйымдар мен бірлестіктердің тұрақты басшысы болып табылады. Сондай – ақ, мұнда Тұңғыш Президенттің 30 жылдан астам уақыт Отанымыздың дамуына арнаған ойшыл және белсенді қоғам қайраткері ретіндегі тарихи маңыздылығының тасымалдаушылары-оның қатты мұқабадағы еңбектері ұсынылған.

Естеріңізге сала кетейік, Бейімбет Майлин атындағы мұражайда тұрақты негізде “Тәуелсіз Қазақстан” экспозициясы жұмыс істейді, онда егемен мемлекеттің 30 жылдық тарихының жетістіктерімен және Тұңғыш Президент, Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтың елдің дамуына қосқан үлесімен танысуға болады.

#Qazaqstan30

#Тәуелсіздікке30жыл