28.03.2024 18:55

Жарияланды: 19.10.2021

18 қазан күні Е.Өмірзақов атындағы аудандық мәдениет үйінде Б. Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінің қызметкерлері «Барлығы осы жерден, менің туған өлкемнен басталады» атты фотоқұжаттық көрмесін ұйымдастырды. Бейімбет Майлин ауданының 85 жылдығы мен Қазақстан тәуелсіздігінің 30 жылдығы және «Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі» марафоны аясында ұсынылды.

Фотосуреттерде тілек білдірушілер әр жылдардағы еңбек ұжымдарын, теміржол құрылысын, алғашқы артельдердің жұмыс істеуін, Отанның тәуелсіз тарихы кезеңінде соңғы 30 жылдың жетістіктерін көре алды. Айта кету керек, ретроспектива келушілердің үлкен қызығушылығын тудырды: бұрын не болғанын, қазір не бар екенін көру – дәл осы идея байқауға қатысушылар мен көрермендер арасында үлкен жауап алды.

Музейден тыс көрмемен танысуға үлгермегендер үшін фотоархив жыл соңына дейін Б. Майлин атындағы тарихи-өлкетану музейінде экспонатталатынын және мүмкіндігіне қарай мекеме қорынан алынған жаңа бірегей мұрағаттық фотосуреттермен толықтырылатынын хабарлаймыз.

#Qazaqstan30

#Тәуелсіздікке30жыл