29.03.2024 21:30

Жарияланды: 29.10.2020

“Музейдегі түн” акциясы аясында мекеме қызметкерлері келушілерге есігін айқара ашып қана қоймай, олар үшін қызықты ойын-сауық ұйымдастырды: экспонаты бар фото.

Биыл пандемия жағдайында дәстүрлі ауқымды шараларды ұйымдастыру мүмкін емес, бірақ музейге экскурсияға баруға рұқсат етіледі.

Бұл дегеніміз, келушілермен жұмыс жасаудың жаңа формаларын ойлап табуға болады, оны мекеме қызметкерлері пайдаланбай қоймады. Міне, 26 мен 29 қазан аралығында музей қонақтары акцияның бір бөлігі болып, өздеріне ұнаған экспонаттармен суретке түсті, оны тұрақты қонаққа бару кезінде қол тигізбейді, бірақ бұл жолы олар тіпті киіп көрді! Мұның нәтижесі не болды, біздің фоторепортажды қараңыз және сіздің ойыңызша ең сәтті имиджге ие пікірлермен бөлісіңіз!